Crowdsourcing 3D

Visual Art 3D Crowdsourcing


4 Entries

Last on:
9 Feb 2019

Demo Version v.1 (04.01.2019)
Symbole kulturowe mojego miasta - to temat przewodni projektu edukacyjnego, którego celem jest stworzenie trójwymiarowej wizualizacji obiektów sztuki wizualnej (Street Art), obiektów małej architektury i wszystkich innych kulturowych symboli miasta pojawiających się w przestrzeniach publicznych.
Technika jest prosta:
1) Za pomocą darmowej aplikacji Epicollect5 wykonaj kilkanascie zdjęć typu 360 dowolnego obiektu sztuki wizualnej (to co uważasz, że jest przejawem twórczości artystycznej w mieście, ma znaczenie symboliczne dla Twojego miasta, więże się z jego historią lub teraźniejszością, jest na trwałe wpisane w jego kulturowy krajobraz bądź ma charakter efemetryczny - jest kulturowym wyróżnikiem Twojego miasta).
2) Przejdź do Epicollect Desktop (https://five.epicollect.net/myprojects/crowdsourcing-3d) przeglądaj, komentuj i pobieraj zdjęcia innych uzytkowników.
3) Przyjdź na warsztaty komputerowe oranizowane przez Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (https://pl-pl.facebook.com/SKNGP/) zdobądź wiedzę z zakresu 3D-GIS, WebGIS oraz przygotuj własny model 3D z wykorzystaniem otwartego oprogramowania oraz platformy Esri ArcGIS Online.
4) Weź udział w głosowaniu na najlepszy model 3D (https://skfb.ly/6DXYz), zdobądź cenne nagrody!
5) Stań się częścią wirtualnej mapy miasta (https://arcg.is/1WaneO)
Zapraszamy!
Wersja Demo v.1, rejestracja od lutego 2019 r.